Fancy Epood

Fancy epood eesmärgiks on pakkuda kliendile üle Eesti kauneid tooteid soodsa, taskukohase hinnaga!

Fancy epood on asustatud 2015. aastal ja kuulub Fancy Style OÜ-le. Lisaks kuulub Fancy Style OÜ- le aastast 2011 avatud USA Today kauplus  Tallinnas, Tammsaare tee 137. (www.usatodaystyle.eu) . Oma tegutsemise aja jooksul oleme leidnud endale väga palju kliente, kes põnevusega ootavad UUE KAUBA saabumist!
Fancy Style OÜ põhitegevuseks on jaekaubandus ja nüüd lisandub sellele ka aastast 2015 e- kaubandus.

TOOTED
Enamus Fancy toodetest e-poes on tellitud USA-st. Seega leiab meie tootevalikust palju tuntud kaubamärke nagu näiteks: Ralph Lauren, GAP, Twentyone, ANN Taylor, ANNE KLEIN, Brooks Brothers, Louis Vuitton jpt. Meie kaubavalikus on UUSI (kasutamata ) kui ka kasutatud riideid naistele, meestele ja lastele. Mõtlesime, et miks mitte pakkuda sellist võimalust ka neile klientidele, kes Tallinnasse ei satu ja meie kauplust kohapeal külastada pole võimalik.

UUTEL  toodetel on küljes USA-s kinnitatud kauplusesildid, kus on märgitud peale ka sealne hind dollarites. Palun nendele hindadele mitte tähelepanu pöörata. Fancy epoes on kõik hinnad ikkagi eurodes!
Plaanis on veel tulevikus lisaks USA toodetele hakata pakkuma Fancy epoes kaupa Inglismaalt, Saksamaalt, Austriast.

Oleme alati avatud kliendi ettepanekutele ja soovidele. Arvame, et iga tagasiside kliendi poolt on samm veel parema teeninduse ja kaubavaliku poole!

 

KIREVAID LEIDE FANCY E-POEST!!!